(FOTOGALERIJA) Ispunjene tribine i navijači u zanosu – Bijeli su u susretu s Gentom imali sjajnu podršku navijača!

Nogometaši Rijeke odigrali su večeras u uzvratnoj utakmici play-offa Europske lige 1:1 s Gentom što im zbog poraza u Belgiji (1:2) nije bilo dovoljno za ukupan uspjeh u dvomeču vrijednom ulaska u skupine Europske lige

Rijeka je povela u 31. minuti golom Puljića što je navijače odvelo do ekstaze. Međutim, samo dvije minute kasnije Gent je izjednačio iz jedne gužve u šesnaestercu Bijelih.

(FOTO) Bijeli na korak do “Raja”: Nakon jednominutne ekstaze, gol iz gužve osujetio konačno slavlje

No dokraja ispunjene tribine i navijači u zanosu jedna je od najvažnijih stvari koje ćemo pamtiti iz večerašnjeg ogleda.

Pogledajte atnosferu na Rujevici u našoj fotogaleriji!