NOVA SENZACIJA NA SP-U

Japanci u završnici šokirali goropadne Nijemce i uzeli puni plijen na otvaranju Mundijala

Japanci su uzeli tri boda protiv Njemačke na startu Mundijala zahvaljujući velikim preokretom u završnici utakmice

U dvoboju 1. kola skupine E Svjetskog prvenstva nogometaši Japana pobijedili su Njemačku preokretom s 2-1 (0-1).

Nijemci su poveli golom Ilkaya Gundogana iz penala u 33. minuti nakon što je vratar Shuichi Gonda srušio Davida Rauma. U 75. minuti izjednačio je nakon gužve Ritsu Doan, a potpuni preokret i senzaciju napravio je Takuma Asano golom u 83. minuti. Zanimljivo, oba japanska strijelca igraju u Bundesligi, u Freiburgu i Bochumu.

Danas iz ove skupine igraju još Španjolska i Kostarika, prenosi Net.hr.