SAVRŠEN ODGOVOR

‘Na kraju smo mi pokazali tko će sj***ti koga…’: Kramarić zabio i nakon razbijanja Kanade! Sočno odgovorio njihovom izborniku

Hrvatska je primila gol u 68. sekundi pa ‘pregazila’ Kanadu

Hrvatski nogometaši došli su do prve pobjede na Svjetskom prvenstvu u Katru svladavši Kanadu s uvjerljivih 4-1 (2-1) u nedjeljnom dvoboju na stadionu Khalifa International u Dohi.

Kanađani su poveli već u drugoj minuti pogotkom Alphonsa Daviesa, ali Hrvatska je već do poluvremena preokrenula rezultat. Andrej Kramarić je izjednačio u 36. minuti na asistenciju Ivana Perišića, a za 2-1 je u 44. minuti pogodio Marko Livaja nakon dodavanja Josipa Juranovića. Kramarić je u 70. minuti svojim drugim pogotkom, ponovno uz Perišićevu asistenciju, povećao prednost na 3-1, a konačnih 4-1 postavio je Lovro Majer u četvrtoj minuti dodatka na dodavanje Mislava Oršića.

Nakon prvog kola SP-a izbornik Kanade John Herdman je izjavio kako “njegova momčad zasluženo igra SP” te kako će “sje*ati Hrvatsku”. Njegova izjava podigla je puno prašine.

Sada, nakon što su Vatreni “razbili” Kanađane, dvostrukog strijelca Kramarića kanadski novinari su pitali je li ta Herdmanova izjava motivirala hrvatske nogometaše, na što je on ponudio sljedeći odgovor:

“Hvala kanadskom izborniku za motivaciju. Na kraju smo mi pokazali tko će sj**ati koga.”, piše Net.hr.