BIJELI PRED NOVOM POBJEDOM

Na poluvremenu utakmice 13. kola SuperSport HNL-a Rijeka golovima Frigana i Vučkića iz jedanaesterca vodi protiv Lokomotive 2:0

Nakon prvih 45 minuta čini se da će Rijeka nakon pobjede protiv Gorice u 12. kolu zabilježiti novu pobjedu i time se odlijepiti od dna ljestvice Supersport HNL-a. Rijeka vodi protiv Lokomotive 2:0 golovima Frigana i Vučkića iz jedanaesterca

Ogromnu pomoć bijeli i ovoga puta imaju s tribina! Utakmicu prati oko 4000 navijača no čini se kao da ih je i više! Armada je neumorna u skandiranju i pjesmi, a bodrenjem se glasno pridružuju i navijači s istoka i zapada rujevičkog stadiona.

Nadamo se da će Rijeka nastaviti u pobjedničkom ritmu i u drugom poluvremenu. U galeriji našeg fotoreportera Hrvoja Skočića pogledajte tko sve na Rujevici bodri bijele!