Prodaja ulaznica za drugo izdanje Povratka na Kantridu kreće sutra!

Foto: Ivor Mažar

Ulaznice za željno iščekivani nogometni spektakl kreću u prodaju već sutra, 18. rujna, a vjerni navijači moći će ih nabaviti putem sustava mojekarte.hr te u Dallas Music shopu

Cijena ulaznice iznosi 30 kn za sektor D, 40 kn za F, E i E 1 (obiteljsku tribinu koja uključuje ulaznicu za dijete u pratnji roditelja), 60 kn za centralne tribine B i C te 90kn za centralnu tribinu A.

Povratak na Kantridu će osim same utakmice obilježiti i brojni popratni sadržaji pa će tako veselje povodom ponovnog istrčavanja HNK Rijeke na teren Kantride trajati puno više od 90 minuta.

Ulicama grada koji teče već se tjednima priča o jedinstvenom sportskom događaju kojeg svi s nestrpljenjem očekuju. Sudeći po prošlogodišnjoj rekordno brzoj prodaji ulaznica, za vjerovati je kako će i ove godine stadion biti ispunjen do posljednjeg mjesta. HNK Rijeka zaigrat će s HŠK Zrinjski iz Mostara, a ne sumnjamo da će igra s dostojnim protivnikom i ove godine stvoriti atmosferu koja priliči nogometu pod legendarnim stijenama!

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari