REGIONALNI DERBI: Rijeka u srijedu dočekuje Grobničan na Rujevici

Nogometaši Rijeke u srijedu od 18 sati na stadionu HNK Rijeka u pripremnoj utakmici dočekuju Grobničan.

Nakon pobjede u Jadranskom derbiju, utakmica protiv Grobničana bit će idealna prilika da priliku dobiju i igrači s manjom minutažom.

Zanimljivo, i posljednji ogled protiv Grobničana Rijeka je odigrala nakon pobjede u Jadranskom derbiju na Poljudu (4:2). U tom ogledu, odigranom na stadionu Mavrinci, Rijeka je slavila rezultatom 6:0.

Stadion se u srijedu otvara od 17 sati, a za ogled s Grobničanom bit će otvorena samo zapadna tribina.

Blagajne na zapadnom ulazu u kamp radit će u srijedu od 17 sati.

Cijena ulaznice je 20 kuna, za djecu do 14 godina iznosi 10 kuna. Vlasnici kompleta ulaznica imaju besplatan ulaz.