RIJEKA – HAJDUK 0:0 U prvom poluvremenu Rijeka dominira, Gorgon loptom skoro “polomio” gredu, Andrijašević stativu!

U iznimno važnom susretu 26. kola Prve HNL Rijeka i Hajduk na Rujevici u prvom poluvremenu igraju bez golova

RIJEKA-HAJDUK 0:0 (prvo poluvrijeme)

RIJEKA – Stadion HNK Rijeke na Rujevici. Utakmica 26. kola Hrvatski telekom Prve lige. Sudac: DamirBatinić (Osijek). Gledatelja: 6.500.

Strijelci: –

RIJEKA: Pandur – Capan, Galović, Smolčić, Raspopović – Halilović, Lepinjica – Gorgon, Štefulj, Andrijašević – Čolak

HAJDUK: Posavec – Radić, Dimitrov, Mujakić, Juranović, Hamza, Tahiraj, Caktaš, Jairo, Jradi, Kreković

U prvom dijelu ovog iznimno važnog susreta, možda i presudnog u borbi za drugo mjesto na ljestvici i kvalifikacije za Ligu prvaka, Rijeka je imala daleko više od igre!

Splićani su imali puno sreće, jer ih je čak u dva navrata spašavao okvir gola!

U 24. minuti Čolak je odlično ubacio, Gorgon je dobro zahvatio loptu, ali greda je spasila Hajduk. Lopta se odbila do Halilovića koji se odlično oslobodio pratnje, ali njegov udarac u donji lijevi vratarev kut zaustavio je vratar Posavec.

U 35. minuti ponovno Posavec i sreća spašavaju Splićane. Andrijašević je odnio jednu loptu, lijepim varkama tijela izbjegao pratnju te po ulasku u kazneni prostor dobro tukao prema vratima. Vratar Posavec uspio je dovoljno dodirnuti loptu i skrenuti je u vratnicu!