KONFERENCIJSKA LIGA

Nogometaši Rijeke u ovim trenucima na Stadionu HNK Rijeka igraju s KF Dukagjinijem uzvratnu utakmicu 2. pretkola Konferencijske lige

Riječani su u prvom susretu u Prištini pobijedili 1:0 a večeras samo potvrđuju da su daleko bolja momčad.

Rijeka je do 40. minute golovima Pašalića i Ivanovića povela 2:0, a pred sam kraj poluvremena na 2:1 je smanjio Zulfiu. Međutim, bijeli su daleko nadmoćnija momčad na terenu i ne treba uopće sumnjati u konačan uspjeh bijelih i ulazak u 3. pretkolo Konferencijske lige.

U posljednjim trenucima prvog poluvremena Ivanović je majstorski zabio svoj drugi pogodak pa su bijeli na odmor otišli s prednošću 3:1!

U galeriji fotografija pogledajte slavlje riječkih igrača nakon postignutih golova!