ODBOJKA - PRVA B LIGA ZAPAD

Uzbudljiva utakmica u Dražicama otišla na stranu odbojkašica Grobničana

Jedna od najuzbudljivijih utakmica ovogodišnjeg prvenstva Prve B lige zapad odigrana je sinoć u školskoj dvorani u Dražicama

OK RJEČINA- OK GROBNIČAN 1:3 (25:14,22:25,19:25,23:25)

Grobnički derbi odnosno utakmica između domaćina OK Rječina i OK Grobničan odigrana je pred solidno popunjenim tribinama.

Unatoč odličnom startu odbojkašica Rječine koje su povele 1:0 u setovima, konačan rezultat je 1:3.

Odbojkašice Rječine ispustile su prednost od šest poena na otvaranju drugog seta. Nakon serije poena taj set osvojile su odbojkašice OK Grobničana.

Nastavak utakmice donio je nevjerojatno uzbudljivo nadmetanje djevojaka koje su gledateljima priuštile niz atraktivnih poena.