ZVIJEZDA U AMERICI

VIDEO Bivši kapetan i legenda Rijeke zabio strašan gol u MLS-u!

Kreilachu je to bio drugi gol u četiri utakmice od restarta američke lige

U 6. kolu Zapadne konferencije MLS-a, američkog prvenstva u nogometu. Real Salt Lake je izvojevao gostujuću pobjedu u susretu s Colorado Rapidsima 4:1. Značajan doprinost pobjedi svoje momčadi dao je Damir Kreilach izjednačivši rezultat na 1:1 prekrasnim pogotkom s 20-ak metara.

Colorado je poveo u 38. minuti autogolom, a onda je bivši kapetan Rijeke u 57. minuti raspalio po lopti kako samo on zna te započeo preokret svoje momčadi.

Kreilachu je to bio drugi gol u četiri utakmice od restarta američke lige, a njegova momčad je do kraja susreta zabila još tri gola i došla do druge ovosezonske pobjede.

Snimku Kreilachova majstorskog gola možete pogledati OVDJE.

Kreilach je u MLS stigao u veljači 2018. godine iz berlinskog Uniona te je u 78 utakmica upisao 25 golova i devet asistencija.