Kreilach je svojim golom u 22. minuti ‘otvorio’ seriju golova za prvu prvenstvenu pobjedu svog 1.FC Union Berlina u ovogodišnjoj sezoni 2. Bundeslige

Nekadašnji kapetan HNK Rijeke a sada igrač 1.FC Union Berlina (2.Bundesliga) Damir Kreilach postigao je prekrasan pogodak u utakmici protiv Karlsruhera.

Nakon dva remija i jednog poraza, klub iz glavnog grada Njemačke je s 4:0 savladao Karlsruher. Kreilach je svojim golom u 22. minuti ‘otvorio’ seriju golova, a do kraja utakmice Quaner je zabio dva puta, a Skrzybski jednom.

damir-kreilach

Damiru je ovo drugi pogodak ove sezone, a prošle sezone je kao vezni igrač njemačkog drugoligaša postigao čak 12 pogodaka i upisao 5 asistencija.

2. Bundesliga, 4. kolo: Union Berlin – Karlshuher 4:0 (Kreilach 22′, Quaner 44′, 76′, Skrzybski 60′-11m) St. Pauli – Arminia Bielefeld 2:1 (Bouhaddouz 38′, Sahin 90′)