RIJEKA-SKENDERBEU 2-1: Golovima Mišića i Mateija do pobjede u pripremnoj utakmici

Nogometaši Rijeke pobijedili su albanski Skenderbeu 2:1 u pripremnoj utakmici odigranoj u Kranju

Rijeka je povela u 20. minuti. Nakon nekoliko brzih dodavanja, Ristovski je proigrao Vešovića koji se izborio za loptu u kaznenom prostoru. Uslijedila je povratna lopta na koju je natrčao Mišić – 1:0.

Rijeka je udvostručila prednost osam minuta kasnije. Vešović je sjajno poslužio Mišića koji je krenuo prema golu i nakon okreta odigrao za Mateija. Iako se činilo da si je rumunjski nogometaš previše gurnuo loptu u prostor, uspio je zaobići vratara i poentirati – 2:0.

Skenderbeu je smanjio u 35. minuti. Nakon jednog slobodnog udarca James je uspio dotaknuti loptu ispred Bradarića i zatresla se riječka mreža – 2:1.

RIJEKA – SKENDERBEU 2:1

Igralište NK Triglav. Gledatelja 50. Sudac: Andrej Žnjidaršić (Kranj).

Strijelci: 1:0 Mišić (21.), 2:0 Matei (30.), 2:1 James (37.)

RIJEKA: Prskalo (od 46′ Sluga), Ristovski (od 90′ Ikić), Mitrović (od 55′ Zuta), Bradarić, Bertoša (od 87′ Mulac), Maleš (od 67′ Čanađija, od 88′ Gerald), Močinić (od 46′ Brezovec), Vešović (od 67′ Ajayi), Mišić (od 55′ Gavranović), Matei (od 55′ Tomasov), Bezjak (od 74′ Turčin).

SKENDERBEU: Shehi, Idrizaj, Osmani, Radas, Abazi, Fukui, Lilaj, Mimaga, Latifi, James, Salihi (još su igrali: Llapanji, Lilaj, Gavazaj, Bushi, Orelesi, Jasmamica, Ivani, Paku, Mafiu, Zeka).