SAŽETAK RIJEKA – CIBALIA 2:0 Kek: Pobjeda nije bila upitna u niti jednom trenutku

Nogometaši Rijeke pobijedili su Cibaliju 2:0 u utakmici 17. kola MAXtv Prve lige

Riječani su bolju i kvalitetniju igru naplatili dvama pogocima iz kaznenih udaraca (OVDJE).

Prvi je stigao nakon u 18. minuti nakon što je Mateija u kaznenom prostoru srušio Zgrablić, a s bijele točke siguran je bio Gorgon – 1:0.

U 24. minuti Mateija je u kaznenom prostoru srušio Karačić. Ovoga puta odgovornost je preuzeo rumunjski internacionalac – 2:0.

U videu pogledajte sažetak utakmice Rijeka – Cibalia

Nogometaši Rijeke pobjedom protiv Cibalije vratili su se dobrim navikama nakon remija u Koprivnici. Dva pogotka u prvom dijelu bila su dovoljna da se slomije otpor vinkovačkog sastava.

– Kvalitetno prvo poluvrijeme nakon kojeg smo iskontrolirali utakmicu. Mislim da je pobjeda zaslužena, šteta što nismo postigli treći gol. Ušli smo dobro u utakmicu i pobjeda u niti jednom trenutku nije bila upitna, rekao je Matjaž Kek, trener Rijeke.