RIJEKA - HAJDUK

Utakmicu 11. kola SuperSport HNL- igraju Rijeka i Hajduk

Nakon prvog poluvremena rezultat je 0:0, uz slabu terensku premoć gosdtiju ali bolje šanse Rijeke – dvije stopostotne imao je Obregon, ali ga je najpruije osujetio vratar Kalinić a na samom isteku prvih 45 minuta lopta je po jednom sjajnom Obregonov pokušaju petom završila nekoliko centimetara uz vratnicu.

I prije i tijekom utakmice bijele bodri preko 5000 navijača koji su skandiranjem i pjesmom napravili sjajnu atmosferu i velik su vjetar u leđa domaćoj momčadi da pobjedom ispliva iz krize koja je okarakterizirala prvu četvrtinu prvenstva.

A kako je dobra atmosfera na Rujevici pogledajte u fotogaleriji našeg fotoreportera Hrvoja Skočića!