GUBIMO KLJUČNE GOSTE

Video | Puna života, a turista? Ministar se hvali, ugostitelji nemaju istu računicu: ‘Sezona je lošija!’

Imamo više dolazaka i noćenja od početka godine, ali u špici sezone manje gostiju.

Potrošnja je veća jer su i cijene više. Bilanca je to sezone u kojoj ipak gubimo ključne goste. Više pogledajte u video prilogu kojeg prenosi Danas.hr.

Iz naše mreže
Preporučeno