'POTPUNI RASPAD SUSTAVA'

Skandal u bolnici u Zadru? ‘Medicinske sestre se alkoholiziraju u smjeni. I objavljuju to na društvenim mrežama’

Photo: Dino Stanin/PIXSELL

‘Identitet medicinskih sestara sam u ovoj objavi prikrio, a bolnici ćemo dostaviti potpune slike na daljnje postupanje’, dodao je Zubčić koji traži ostavke ravnatelja bolnice i glavne sestre

Predsjednik županijskog SDP-a Jure Zubčić objavio je fotografije za koje kaže da su “dokaz potpunog raspada sustava” i upozorio na novi skandal u Općoj bolnici Zadar.

“Medicinske sestre tijekom radnog vremena objavljuju na društvenim mrežama kako se alkoholiziraju na radnom mjestu”, napisao je Zubčić u priopćenju za javnost u kojem traži ostavku glavne sestre i ravnatelja te bolnice, piše Zadarski.hr.

Pita se što bi se dogodilo da je u tom trenutku nekome od pacijenata pozlilo. “Identitet medicinskih sestara sam u ovoj objavi prikrio, a bolnici ćemo dostaviti potpune slike na daljnje postupanje”, dodao je.

Na objavljenim fotografijama se vidi stol s nekoliko boca alkohola i drugih sokova. U kutevima izviruje više ruku koje drže pune čaše i nazdravljaju, a s druge strane stoji naljepnica “Opća bolnica Zadar” kojom će na društvenim mrežama inače označava trenutna lokacija.

Ističe da se o lošem stanju u toj bolnici govore i upozoravaju mnogi s pravom te da je ovo samo kap koja je prelila čašu. Smatra da je bolnica pod vodstvom aktualnog ravnatelja i glavne sestre postala igra prijestolja iz koje odlaze najbolji kadrovi zbog čega traži njihove ostavke.

Tvrdi da je bolnica u potpunosti devastirana, a da su građani sve više primorani odlaziti u privatne klinike i trošiti vlastiti novac budući da u OB Zadar ne mogu dobiti kvalitetnu i pravovremenu zdravstvenu skrb, prenosi RTL danas.hr.

Iz naše mreže
Preporučeno
video dana
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari