NAKON 5 GODINA PAUZE

Na Platku završen SKI Kup PGŽ; Ski klubu Rijeka tri medalje – sve su osvojili brat i sestra Lukas i Dea Šepić

U organizaciji Ski kluba Rijeka na Platku je u petak 11. veljače i subotu 12. veljače 2022. godine -nakon pet godina pauze – održano natjecanje “Kup Primorsko-goranske županije” Hrvatskog skijaškog saveza

Natjecanja u slalomu i veleslalomu bodovala su se za HEP Cro Ski kup i to u kategorijama mlađih i starijih djevojčica i dječaka.

Za Ski klub Rijeka nastupilo je desetero natjecatelja u dobi od 8 do 12 godina, a dvoje natjecatelja osvojio je ukupno tri medalje.

U slalomu u petak u kategoriji mlađih dječaka zlatnu medalju dobio je Lukas Šepić.

Više u VIDEOPRILOGU:

U veleslalomu u subotu Lukas Šepić još jednom popeo se na postolje i osvojio je brončanu medalju. Njegova sestra Dea Šepić, u kategoriji starijih djevojčica u istoj disciplini ( veleslalomu) također se popela na postolje osvojivši srebrnu medalju.

Iz Ski kluba Rijeka uspješno su odvozili utrke i ostvarili bodove sljedeći natjecatelji:

U slalomu: 5. mjesto Dea Šepić, 6.mjesto Matija Miculinić, 8. mjesto Luka Shin, 10. mjesto Ana Miculinić i 13. mjesto Nea Cvečić.

U veleslalomu: 4. mjesto Ferdo Spajić, 5. mjesto Luka Kovačević, 6. mjesto Matija Miculinić, 9. mjesto Jakov Tešar i Lana Skokan, 11. mjesto Ana Miculinić, 14. mjesto Luka Shin i 15. mjesto Nea Cvečić.

OSVOJENA ODLIČJA KUP PGŽ PLATAK

PETAK 11. 2. 2022. SLALOM
(postolja po kategorijama)

Mlađe djevojčice:

1. Ula Vučinić (Žuti mačak)
2. Tamara Novak (Ski Klub Medveščak )
3. Maša Škornjak (HAŠK Mladost)

Mlađi dječaci:

1. Lukas Šepić (Ski Klub Rijeka)
2. Fran Ivas (Ski Klub Končar)
3. Tino Tomić (Ski Klub Končar)

Starije djevojčice

1. Kim Vrdoljak (Žuti mačak)
2. Kika Kecerin (Ski Klub Medveščak)
3. Eva Medja (Ski Klub Zagreb)

Stariji dječaci:

1. Sven Hrbud (HASK Mladost)
2. Vito Šverko (Ski Klub Medveščak)
3. Marko Škrgatić (HASK Mladost)

SUBOTA 12. 2. 2022. VELESLALOM
( postolja po kategorijama)

Mlađe djevojčice:

1. Ula Vučinić ( SK Žuti mačak)
2. Tamara Novak ( SK Medveščak)
3. Maša Škornjak ( HASK Mladost)

Mlađi dječaci:

1. Matej Lukačin ( SK Medveščak)
2. Luka Filipec ( SK Zagreb)
3. Lukas Šepić ( SK Rijeka)

Starije djevojčice:

1. Kim Vrdoljak ( SK Žuti mačak)
2. Dea Šepić ( SK Rijeka )
3. Nika Škornjak ( HASK Mladost)

Stariji dječaci:

1.Sven Hrbud ( HASK Mladost)
2. Vito Šverko ( SK Medveščak)
3. Jakov Lulić ( SK Končar)

Tehnički organizator natjecanja bio je Ski klub Rijeka, vođa natjecanja Marin Miculinić, stazu je postavio trener Ski kluba Rijeka Mateo Rački, tehnički delegat bio je Damir Sefić, a glavni sudac Reno Fleiss.

Na natjecanju je bilo sedam najboljih gostujućih klubova iz Hrvatske uz domaćina- Ski klub Rijeka, a natjecalo se ukupno šezdeset mladih skijaša i skijašica.

Ski klub Rijeka zahvaljuje svima koji su sudjelovali u organizaciji ovog natjecanja, posebno GSC-u i HGSS-u.

 

Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari
Povezani sadržaj
Views Views