PRVA HNL

Video | Pogledajte sažetak utakmice Rijeka-Osijek 3:1, Tomić: Naša najbolja utakmica ove sezone

Nogometaši Rijeke pobijedili su Osijek 3:1 u utakmici 32. kola Hrvatski telekom Prve lige.

Pogotke za Rijeku postigli su Murić (19′-11m), Vučkić (36′) i 3:0 Drmić (48′), dok je za Osijek mrežu zatresao Mance (65′).

Sažetak utakmice pogledajte u videu!

Goran Tomić: Odigrali smo odlično, zabili tri gola

Nogometaši Rijeke odigrali su sjajnih 90 minuta plus osam minuta sudačke nadoknade za veliku pobjedu nad Osijekom.

– Naša najbolja utakmica ove sezone. Odigrali smo odlično, zabili tri gola, mislim da nitko nije nadigrao Osijek ove sezone, rekao je Goran Tomić, trener Rijeke, nakon velike pobjede.