Rijeka II – HAŠK 3:1

Druga momčad Rijeke je pred oko 200 gledatelja uvjerljivo na Rujevici pobijedila HAŠK rezultatom 3:1 u utakmici 20. kola 3. HNL. Iako je sve bilo gotovo već u prvom poluvremenu kada je Rijeka II golovima Dangubića i Rebernika ostvarila (ne)dostižnu prednost, pobjeda je u nastavku mogla biti i uvjerljivija. Treći gol za Rijeku postigao je Dangubić iz voleja, a za goste je strijelac bio Krznar.

RIJEKA II: Berković, Vidas, Bertoša, Batinić, Collins, Gerald, Klapan (70 Lucić), Mršić (83 Budan), Dangubić (88 Kokorović), Rebernik, Ajayi.

HAŠK: Horvat, Barišić, Perić, Antonić, Javorović, Nurnberger (72 Adžić), Vranković, Rexhepi (46 Galić), Collins Dakota, Krznar, Abramović (83 Grčić).