SJAJNA PODRŠKA S TRIBINA

Nogometaši Rijeke na Rujevici večeras igraju prvu utakmicu 2. pretkola Konferencijske lige s ekipom Djurgardensa, švedskog prvoligaša koji je usred sezone i u dobroj natjecateljskoj sezoni

Nogometađi Rijeke poveli su u 13 minuti sjajnim pogotkom Harisa Vučkića, no u 38. minuti na 1:1 rezultaat je izjednačio Finndell.

Bijele tijekom svih 45 minuta, ali i uoči utakmice, snažno bodre tisuće navijača na tribinama. Pjesma, povici ohrabrenja i tutnjava bubnjeva sa sjeverne tribine snažan su poticaj bijelima da i u nastavku utakmice nastave pohod na pobjedu koja bi im puno značila prije uzvrata u Švedskoj.

A kakva atmosfera vlada večeras na tribinama na Rujevici, pogledajte u našoj fotogaleriji!