PAKET24 PREMIJER LIGA

Rukometaši Zameta nastavili pozitivan niz: Uvjerljivo nadigrali Spačvu

Zamećani su došli i do treće pobjede u Ligi za ostanak Paket24 Premijer lige – uvjerljivo su rezultatom 34:23 pobijedili momčad Spačve iz Vinkovaca

Zamet je otvorio susret golovima Pikeca i Kvasteka za minimalno vodstvo. Nakon toga Spačva, uz 2 uzastopna pogotka, preuzima jedino vodstvo na utakmici rezultatom 2:3.

Zamet je potom ubacio u brzinu više i serijom 5:0 došao do rezultata 7:3. Posljednje golove prije odlaska na poluvrijeme postigli su Mrakovčić, Islamović i odlično raspoloženi Vučko te se na odmor otišlo rezultatom16:11.

U drugom dijelu Zamet je podignuo tempo i iz minute u minutu povećavao prednost za ukupnih 34:23.

Kod Zameta treba izdvojiti Damira Vučka s 10 postignutih pogodaka, Dinu Islamovića sa 7 golova iz isto toliko pokušaja te tradicionalno raspoložene Marka Mrakovčića i Tomislava Kvasteka.

Ponajbolji golman lige Marin Sorić sakupio je odličnih 12 obrana.

Spačvu su predvodili Borna Mažurana s 5 te Karlo Vašarević, Filip Mažurana i Marin Božićević s 4 postignuta pogotka.

Pred Zametom je slobodan vikend zbog reprezentativnih okupljanja nakon čega slijedi gostujuća utakmica protiv ekipe Rudara.

RK Zamet: Vučko 10 (7), Živković 2, Ljevar, Njegovan, Ogurlić 3 (1), Islamović 7, Sorić, Tomaš 1, Milih, Viskić, Mrakovčić 3, Devčić 1, Pikec 2, Kvastek 4, Perkov 1.

RK Spačva: Ćirović, B. Mažurana 5, Vašarević 4 (3), Nađ, Čičak, Božičević 4, Blašković, Pašagić, Lasić, F. Mažurana 4, Kuže 1, Bolanča 2, Žaja 3.

Sedmerci: Zamet 8 (8), Spačva 4 (3). Isključenja: Zamet 8, Spačva 14 minuta.