SRETNI RIJEČKI JOG Par Leo Brnić i Marino Milićević zlatni, Ante Grančić srebrni na SP u Rijeci

Hrvatski boćari Leo Brnić i Marino Milićević osvojili su naslov svjetskih prvaka u boćanju u štafetnom izbijanju na SP u Rijeci, oni su u finalu u subotu svladali Talijane Mattea Manu i Emanuelea Ferrera sa 57-52.

Hrvatski boćar Ante Grančić osvojio je srebrno odličje u disciplini pojedinačno klasično na Svjetskom boćarskom prvenstvu koje se održava u Rijeci.

Grančić je u velikom finalu izgubio od Slovenca Jure Kozjeka s 6-13, pa se morao zadovoljiti srebrnim odličjem. Slovenci su u Rijeci u subotu ujutro došli do još jednog zlata nakon što je u finalu igre u krug Dejan Tonejc pobijedio Crnogorca Miroslava Petkovića s 24-20.

Grančić se plasirao i u finale parova s Nenadom Tadićem, a borbu za zlato i to dvostruku imat će i Leo Brnić, koji je izborio finale brzinskog izbijanja, te štafetnog izbijanja s Marinom Miličevićem.