PODRŠKA S TRIBINA

UVIJEK VJERNI! Derbi na Rujevicu privukao tisuće navijača Rijeke, Bijeli imali podršku kakva se može poželjeti

Iako je prije tri dana Rijeka doživjela jedan od najtežih poraza u povijesti, što je popraćeno i žestokim izrazom nezadovoljstva dijela Armade na utakmici u Ljubljani koja je u drugom poluvremenu i porekinuta zbog nereda na gostujućoj tribini, podrška Bijelima u večerašnjem derbiju nije izostala

Tribine Rujevice sasvim su dobro popunjene, kako i priliči dvoboju trenutno prvoplasirane i drugoplasirane momčadi SHNLa, a navijači Rijeke posebno su bili sretni kada je potkraj prvog poluvremena Rijeka postigla izjednačujući pogodak, nažalost poništen nakon intervencije VAR-a.

Tako se na odmor otišlo s rezultatom 0:1, no to nije umanjilo entuzijazam domačih navijača koji su Bijele na odmor ispratili povicima ‘Hoćemo pobjedu, hoćemo pobjedu!’.

Tko je sve večeras s tribina podržao Rijeku pogledajte u galeriji fotografija našeg fotoreportera Hrvoja Skočića.