LIGA PRVAKA: Rijeka u drugom pretkolu protiv The New Saintsa, pogledajte kako Velšani igraju!

Prva utakmica drugog pretkola na rasporedu je u utorak 11. srpnja u 20.45 sati na stadionu HNK Rijeka

Nogometaši Rijeke u drugom pretkolu Lige prvaka igrat će protiv velškog The New Saintsa koji je u utorak slavio na gostovanju kod Europe iz Gibraltara 3:1 i nakon produžetaka izborio plasman u iduće kolo s ukupnih 4:3.

Prva utakmica na rasporedu je u utorak 11. srpnja u 20.45 sati na stadionu HNK Rijeka.

Nogometaši The New Saintsa bolje su otvorili utakmicu i poveli autogolom Moye u 37. minuti.

Samo četiri minute kasnije gosti iz Walesa imali su rezultat koji im je jamčio plasman u drugo kolo kada je Quigleyja u 41. minuti donio prednost 2:0 nakon lijepe akcije.

Walker je vratio Europu u igru pogotkom s bijele točke u u 53. minuti, ali unutar dvije minute momčad iz Gibraltara ostala je s devet igrača nakon isključenja Gomeza (58′) i Quilla (59′).

Unatoč brojčanoj prednosti The New Saints tek su u sudačkoj nadoknadi u 104. minuti pogotkom Quigleyja udarcem s ruba kaznenog prostora stigli do trećeg gola i plasmana u drugo pretkolo.