SAŽETAK LOKOMOTIVA-RIJEKA 0:1 Bišćan: Slatka pobjeda!

Nogometaši Rijeke pobijedili su Lokomotivu 1:0 u utakmici drugog kola Hrvatski telekom Prve lige

Jedini pogodak na utakmici postigao je Antonio Čolak u drugoj minuti sudačke nadoknade. (OVDJE: POBJEDA RIJEKE! Čolak donio trobod u 90. minuti!)

Sažetak utakmice pogledajte u videu

Igor Bišćan: Pobijedili smo na najslađi mogući način

Igor Bišćan, trener Rijeke, imao je razloga za zadovoljstvo nakon utakmice protiv Lokomotive i važne pobjede koja je stigla pogotkom Antonija Čolaka u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Rijeka je kroz utakmicu stvorila nekoliko prilika koje je propustila, ali isto tako pokazala karakter u samoj završnici utakmice

– Zadovoljan sam i rezultatom i igrom. Bili smo čvrsti i ozbiljni, te smo u prvom dijelu imali nekoliko situacija koje smo trebali realizirati. Na kraju smo pobijedili na najslađi mogući način na teškom gostovanju i dobili puno toga pozitivnog, rekao je Igor Bišćan, trener Rijeke.