SAŽETAK RIJEKA-GORICA 1:1 Acosty: Izgubili smo koncentraciju u nastavku

Nogometaši Rijeke poraženi su od Gorice (1:3) u utakmici 19. kola Hrvatski telekom Prve lige

Rijeka je povela golom Acostyja u šestoj minuti. Gorica je izjednačila u 30. minuti pogotkom Zwolinskog s bijele točke. (OVDJE)

Potpuni preokret uslijedio je u nastavku golovima Dvornekovića (57′) i Lovrića (86′).

U videu pogledajte sažetak utakmice

Maxwell Acosty: Izgubili smo koncentraciju u nastavku

Maxwell Acosty u utakmici protiv Gorice stigao je do desetog pogotka u dresu Rijeke, ali gosti su bodove ponijeli kući. Rijeka je dominirala u prvom poluvremenu, Acosty je uz pogodak, čak dvaput pogodio okvir gola.

– Imali smo nekoliko prilika u prvom poluvremenu. Nismo uspjeli zabiti gol i Gorica se vratila. U drugom dijelu izgubili smo koncentraciju, izgubili smo utakmicu koju nismo smjeli izgubiti, rekao je Maxwell Acosty.