ZA LAKŠE SNALAŽENJE: Raspored i satnice svih utakmica Svjetskog prvenstva 2018.

Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji počinje 14. lipnja i traje do 15. srpnja

Hrvatska nogometna reprezentacija na svjetskom prvenstvu u Rusiji do finala će pokušati doći preko skupine D u kojoj će snage odmjeriti s Argentinom, Islandom i Nigerijom. Izbornik Dalić objavio je konačan popis igrača koje vodi u Rusiju.

Prvu utakmicu Hrvatska će igrati protiv Nigerije 16. lipnja u Kalinjingradu s početkom u 21:00 po hrvatskom vremenu.

U drugom kolu igraju Hrvatska i Argentina, inače jedni od favorita SP-a. Ovaj derbi iz skupine će se odigrati 21. lipnja u 20:00 u Nižnji Novgorodu.

Posljednju utakmicu u grupnoj fazi Hrvatska igra protiv Islanda u utorak, 26. lipnja u Rostovu na Donu, također s početkom u 20:00.

Hrvatska ide u daljnje natjecanje ako osvoji prvo ili drugo mjesto u skupini, a onda se skupina D u osmini finala križa sa skupinom C, iz koje će joj za protivnika doći Francuska, Peru, Danska ili Australija.

Raspored utakmica Svjetskog prvenstva (satnice po našem ljetnom vremenu):

SKUPINA A (Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj)

1. kolo:

Četvrtak, 14. 6.

17.00 Moskva: Rusija – S.Arabija

Petak,15. 6.

14.00 Jekaterinburg: Egipat – Urugvaj

2. kolo:

Utorak, 19. 6.

20.00 St. Peterburg: Rusija – Egipat

Srijeda, 20. 6.

17.00 Rostov na Donu: Urugvaj – S.Arabija

3. kolo:

Ponedjeljak, 25. 6.

16.00 Samara: Urugvaj – Rusija

16.00 Volgograd: S.Arabija – Egipat

SKUPINA B (Portugal, Španjolska, Maroko, Iran)

1. kolo:

Petak, 15. 6.

17.00 St. Peterburg: Maroko – Iran

20.00 Soči: Portugal – Španjolska

2. kolo:

Srijeda, 20. 6.

14.00 Moskva: Portugal – Maroko

20.00 Kazanj: Iran – Španjolska

3 .kolo:

Ponedjeljak, 25. 6.

20.00 Kalinjingrad: Španjolska – Maroko

20.00 Saransk: Iran – Portugal

SKUPINA C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

1. kolo:

Subota, 16. 6.

12.00 Kazanj: Francuska – Australija

18.00 Saransk: Peru – Danska

2. kolo:

Četvrtak, 21. 6.

14.00 Jekaterinburg: Francuska – Peru

17.00 Samara: Danska – Australija

3. kolo:

Utorak, 26. 6.

16.00 Moskva: Danska – Francuska

16.00 Soči: Australija – Peru

Skupina D (Argentina, Island, HRVATSKA, Nigerija)

1. kolo:

Subota, 16. 6.

15.00 Moskva: Argentina – Island

21.00 Kalinjingrad:HRVATSKA – Nigerija

2. kolo:

Četvrtak, 21. 6.

20.00 Nižnji Novgorod: Argentina – HRVATSKA

Petak, 22. 6.

17.00 Volgograd: Nigerija – Island

3. kolo:

Utorak, 26. 6.

20.00 Rostov na Donu: Island – HRVATSKA

20.00 St. Peterburg: Nigerija – Argentina

SKUPINA E (Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija)

1. kolo:

Nedjelja, 17. 6.

14.00 Samara: Kostarika – Srbija

20.00 Rostov na Donu: Brazil – Švicarska

2. kolo:

Petak, 22. 6.

14.00 St. Peterburg: Brazil – Kostarika

20.00 Kalinjingrad: Srbija – Švicarska

3. kolo:

Srijeda, 27. 6.

20.00 Moskva: Srbija – Brazil

20.00 Nižnji Novgorod: Švicarska – Kostarika

SKUPINA F (Njemačka, Meksiko, Švedska, Južna Koreja)

1. kolo:

Nedjelja, 17. 6.

17.00 Moskva: Njemačka – Meksiko

Ponedjeljak,18. 6.

14.00 Nižnji Novgorod: Švedska – Južna Koreja

2. kolo:

Subota, 23. 6.

17.00 Soči: Njemačka – Švedska

20.00 Rostov na Donu: Južna Koreja – Meksiko

3. kolo:

Srijeda, 27. 6.

16.00 Jekaterinburg: Meksiko – Švedska

16.00 Kazan: Južna Koreja – Njemačka

SKUPINA G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

1. kolo:

Ponedjeljak, 18. 6.

17.00 Soči: Belgija – Panama

20.00 Volgograd: Tunis – Engleska

2. kolo:

Subota, 23. 6.

14.00 Moskva: Belgija – Tunis

Nedjelja, 24. 6.

14.00 Nižnji Novgorod: Engleska – Panama

3. kolo:

20.00 Kalinjingrad: Engleska – Belgija

20.00 Saransk: Panama – Tunis

SKUPINA H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

1. kolo:

Utorak, 19. 6.

14.00 Moskva: Poljska – Senegal

17.00 Saransk: Kolumbija – Japan

2. kolo:

Nedjelja, 24. 6.

17.00 Jekaterinburg: Japan – Senegal

20.00 Kazan: Poljska – Kolumbija

3. kolo:

Četvrtak, 28. 6.

16.00 Samara: Senegal – Kolumbija

16.00 Volgograd: Japan – Poljska

OSMINA FINALA

Subota, 30. 6.

16.00 Kazanj: 1C – 2D

20.00 Soči: 1A – 2B

Nedjelja, 1. 7.

16.00 Moskva: 1B – 2A

20.00 Nižnji Novgorod: 1D – 2C

Ponedjeljak, 2. 7.

16.00 Samara: 1E – 2F

20.00 Rostov na Donu: 1G – 2H

Utorak, 3. 7.

16.00 St. Peterburg: 1F – 2E

20.00 Moskva: 1H – 2G

ČETVRTFINALE

Petak, 6. 7.

16.00 Nižnji Novgorod: Pobjednik A1/B2 – Pobjednik C1/D2 (A)

20.00 Kazanj: Pobjednik E1/F2 – Pobjednik G1/H2 (B)

Subota, 7. 7.

16.00 Samara: Pobjednik F1/E2 – Pobjednik H1/G2 (C)

20.00 Soči: Pobjednik B1/A2 – Pobjednik D1/C2 (D)

POLUFINALE

Utorak, 10. 7.

20.00 St. Peterburg: Pobjednik A – Pobjednik B

Srijeda, 11. 7.

20.00 Moskva: Pobjednik D – Pobjednik C

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Subota, 14. 7. – St. Peterburg

FINALE

Nedjelja, 15. 7. – Moskva

Vijesti.hr

Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari
Povezani sadržaj
Views Views