ODLUKA STOŽERA

I učenici viših razreda riječkih osnovnih škola vraćaju se u škole

Ilustracija: M.L/Riportal

Od ponedjeljka, 1. veljače 2020. godine, sukladno odlukama županijskog i gradskog Stožera civilne zaštite, za učenike viših razreda osnovnih škola kojima je osnivač Grad Rijeka počinje nastava po modelu A, odnosno, učenici će nastavu pohađati u školama

Sve riječke osnovne škole od ponedjeljka, 1. veljače, započinju s provođenjem nastave po modelu A za učenike od 5. do 8. razreda koji su nastavu u drugom polugodištu započeli pohađati online, odnosno po modelu C.

Sve su škole spremne za prihvat učenika uz poštivanje svih epidemiološki preporuka i mjera.

Škole će i dalje na svakodnevno pratiti epidemiološku situaciju među učenicima i zaposlenicima te će se model provođenja nastave po potrebi prilagođavati, kao što je i tijekom prvog polugodišta ove 2020./2021. školske godine.

Detalje o povratku na nastavu po modelu A svi učenici i roditelji mogu pronaći na web stranicama matičnih osnovnih škola.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari