
Hrvatski rukometaši koji su osvojili broncu žele da im na dočeku na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu u ponedjeljak pjeva Marko Perković Thompson, javlja RTL
Hrvatska rukometna reprezentacija osvojila je brončanu medalju na Europskom prvenstvu nakon što je u susretu za 3. mjesto u Herningu pobijedila Island sa 34-33 (17-14).
Grad Zagreb, baš kao i prošle godine nakon osvajanja srebrne medalje na Svjetskom prvenstu, organizira svečani doček brončanih rukometaša na Trgu bana Jelačića. Program na svečanom dočeku našim rukometašima počinje u 15.00, a u 16.00 očekuje se njihov dolazak na Trg. Grad Zagreg je kao glazbene izvođače na dočeku odabrao, saznaje se, Zaprešić Boyse i Hrvatske ruže.
“Takav poziv se ne odbija”
Kako je RTL Danas doznao nešto malo ranije tijekom večeri iz Thompsonovog menadžmenta, poziv rukometaša da im zasvira Marko Perković – tada – nije stigao. Ako bi igrači zatražili da im MPT opet zapjeva, on će to učiniti. “Takav poziv se ne odbija”, poručuju u Thompsonovom menadžmentu.
Međutim, najnovije vijesti kažu kako bvrončani hrvatski rukometaši žele da im u ponedjeljak na dočeku na Trgu bana Josipa Jelačića pjeva Marko Perković Thompson, doznaje RTL Danas. Igrači su se čuli video pozivom iz svlačionice s popularnim pjevačem. Thompsonov menadžment kaže da će on rado odazvati na poziv rukometaša, ali čekaju da stigne službeni poziv Hrvatskog rukometnog saveza. Tako da ovisi o tom pozivu što će se dalje događati.
Moguće izmjene u javnom gradskom prijevozu
Grad Zagreb je priopćio da su moguće izmjene u javnom gradskom prijevozu oko centralnog mjesta proslave. “Pozivamo sve Zagrepčane i građane Hrvatske da pozdrave i dočekaju naše rukometaše na glavnom gradskom trgu sutra u 16 sati, uz Zaprešić Boyse i Hrvatske ruže”, navodi Grad u priopćenju.
S ciljem sigurnog održavanja programa, na Trgu bana Jelačića dežurat će zdravstvene službe, vatrogasci te redarska i zaštitarska služba.
Iz Grada su pozvali sve prisutne da se pridržavaju uputa nadležnih službi koje će biti na terenu, piše Net.hr.







