Rijeka – Zorya Luhansk 0:1: Pogledajte cijelu pripremnu utakmicu odigranu u Sloveniji

U prvom dijelu Rijeka je najbliže stigla pogotku kada je Vešović pogodio vratnicu nakon udarca glavom

Nogometaši Rijeke poraženi su od Zorye 0:1 u posljednjoj utakmici odigranoj na pripremama u Sloveniji. Jedini pogodak postigao je Lipartia u 66. minuti pospremivši odbijanac nakon odlične obrane vratara Sluge.

U prvom dijelu Rijeka je najbliže stigla pogotku kada je Vešović pogodio vratnicu nakon udarca glavom, dok je u drugom poluvremenu najbliže pogotku bio Bezjak čiji je udarac iz srca kaznenog prostora odličnom reakcijom spriječio vratar Zoryje.

RIJEKA – ZORYA 0:1

Stadion Triglava. Gledatelja 50. Sudac: Nejc Kajtazović (Kranj). Strijelac: 0:1 – Lipartia (66.).

RIJEKA: Prskalo (od 46′ Sluga), Ristovski (od 82′ Gerald), Mitrović (od 77′ Mulac), Bradarić, Bertoša (od 52′ Zuta), Močinić, Maleš (od 52′ Ajayi), Vešović (od 59′ Turčin), Mišić (od 82′ Solomon), Matei (od 46′ Čanađija), Gavranović (od 46′ Bezjak).

ZORYA: Shevchenko, Kamenyuka, Checher (od 63′ Tkachuk), Forster, Sukhitsjyy, Chaikovskyi (od 61′ Grechyshkin), De Menezes (od 66′ Yarmash), Kulach, Gordiyenko, Ljubenović (od 56′ Lipartia), Kvasov (od 82′ Matvieienko).