SAŽETAK RIJEKA-DINAMO Pogledajte sporne situacije i spektakularne slike derbija iz zraka!

Uz odličan nogomet travnjaku, utakmica Rijeke i Dinama donijela je sjajnu atmosferu na tribinama.

Nogometaši Rijeke i Dinama podijelili su bodove (1:1) u utakmici 27. kola MAXTv Prve lige.

Rijeka je povela golom Andrijaševića u 69. minuti, a bod Dinamo donio je Soudani u 87. minuti.

Navijači Rijeke cijelu utakmicu glasno su bodrili izabranike Matjaža Keka kojima je na kraju malo nedostajalo da upišu važnu pobjedu.

U videu pogledajte sažetak utakmice

Matjaž Kek: Zadovoljan sam jer je većina igrača dala sve od sebe

Matjaž Kek, trener Rijeke, bio je u isto vrijeme pomalo razočaran remijem protiv Dinama, ali i ponosan na igru svojih izabranika.

– Normalno da nakon svega što se događalo na terenu ne možemo biti do kraja zadovoljni rezultatom, ali izrazito sam zadovoljan kako je većina igrača išla na glavu i dala sve od sebe u atmosferi koja može biti svima za primjer. Šteta na kraju zbog primljenog gola, rekao je Matjaž Kek, trener Rijeke.