U četvrtak je na rasporedu 5. sjednica Županijske skupštine

Foto: PGŽ

U četvrtak, 21. rujna 2017. godine s početkom u 10 sati, u Konferencijskoj dvorani “Transadria”, održat će se 5. sjednica Županijske skupštine Primorsko-goranske županije.

Na dnevnom redu sjednice je prijedlog polugodišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna Primorsko-goranske županije za 2017.g., Izvještaj o radu Župana, prijedlozi odluka o izboru članova radnih tijela Županijske skupštine i druge teme.

Ovaj (osmi) saziv Županijske skupštine broji 46 članova odnosno vijećnika izabranih na redovnim izborima održanima 21. svibnja 2017. g:

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP, PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDSHRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSUHRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS

  1. MARKO MATAJA-MAFRICI – umjesto ZLATKA KOMADINE
  2. FRANJO BUTORAC
  3. ĐANINO SUČIĆ
  4. SRĐAN SRDOĆ
  5. DAVOR ZUBOVIĆ
  6. IVO ZRILIĆ
  7. GORDANA SARŠON – umjesto MARINE MEDARIĆ
  8. ERIK FABIJANIĆ
  9. LOREN KOLENC
  10. ŽELJKO LAMBAŠA
  11. JAGODA UGRIN
  12. LORIS RAK
  13. ROBERT MARŠANIĆ
  14. NENAD MARINAC
  15. SANJA TAMARUT
  16. IVICA MANESTAR
  17. DUŠAN KOTUR
  18. ĐURĐICA TANCABEL
  19. KRISTIJAN DRAŽUL
  20. GABRIJELA GORJANAC KAPŠA
  21. TATJANA SMERALDO
  22. VIKTOR IVANIŠ

Hrvatska demokratska zajednica – HDZHRVATSKA STRANKA PRAVA – HSPHRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ – HSP AS HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLSHRAST – POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKUBLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZHRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS

  1. DRAGUTIN CRNKOVIĆ – umjesto MAJDE BURIĆ
  2. MARIJAN BAČIĆ – umesto GARIA CAPELLIA
  3. VICE SEP – umjesto TOMISLAVA KLARIĆA
  4. DAMIR DUMANČIĆ – umjesto JOSIPA BORIĆA
  5. RUDOLF LJUBIČIĆ
  6. PETAR VALOVIČIĆ – umjesto NIKOLE GRGURIĆA
  7. LOVORKO GRŽAC
  8. DINKO BEAKOVIĆ
  9. IVA SUŠIĆ
  10. TONČI HRABRIĆ
  11. ČEDOMIR DUNDOVIĆ
  12. DARIO KONTA
  13. MARIJA DUJMOVIĆ-PAVAN

AKCIJA MLADIH – AMŽIVI ZIDSNAGA STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA – SNAGA ALTERNATIVA

  1. MARIO ALEMPIJEVIĆ
  2. BOJAN KURELIĆ
  3. JADRANKA HORVAT
  4. EDMOND TIĆ
  5. VJEKOSLAV RUBEŠA

MOST NEZAVISNIH LISTA – MOST

  1. INES STRENJA-LINIĆ
  2. PETRA MANDIĆ
  3. NEREA PULIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

  1. HRVOJE BURIĆ
  2. IVICA KNEŽEVIĆ

Na osnovi članka 107. stavka 3., 4. i 5. Zakona, Županijsko izborno povjerenstvo Primorsko-goranske županije utvrdilo je da pravo na dodatnog člana u Županijskoj skupštini, kao predstavnika srpske nacionalne manjine, ostvaruje:

  1. ANDREA VUKELIĆ

Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari
Povezani sadržaj
Views Views