Osijek – Rijeka 0:2. Odlično prvo poluvrijeme Rijeke, smiješi se pobjeda!

U prvom poluvremenu utakmice 14. kola Hrvatski telekom Prve lige nogometaši Rijeke vode protiv Osijeka 2:0

U borbenoj i živoj utakmici golove su postigli Čolak (37′) i Župarić (45).

Pogodaka je moglo biti i više – Prskalo je ponovno vrlo raspoložen i s nekoliko sjajnih intervencija spasio je svoju momčad, no mogla je i Rijeka zabiti barem još dva gola, samo da je bilo malo više koncentracije i sreće.

I ovako, rezultat je sjajan, i nadamo se da će Bijeli imati znanja, koncentracije i vještine da ovu prednost zadrže – ili povećaju  -do kraja utakmice!

OSIJEK – RIJEKA 0:2 (0:2)

OSIJEK – Stadion Gradski vrt. Utakmica 14. kola Hrvatski telekom Prve lige. Gledatelja: 3.550. Sudac Fran Jović (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Čolak (37′), 0:2 Župarić (45)

OSIJEK: Ivušić, Gutieri, Šutalo, Majstorović, Silva, Žaper, Pilj, Lopa, Talys, Marić, Mance

RIJEKA: Prskalo – Kvržić, Župarić, Punčec, Tomečak – Lepinjica, Lončar, Halilović – Gorgon, Andrijašević, Čolak

U 37. minuti Halilović je sjajno izbacio Lončara koji se sjurio sam prema golu Osijeka. Lončar je prebacio vratara Osijeka, a Čolak pospremio loptu u praznu mrežu!

U 45. minuti Dario Župarić bio je najviši u skoku nakon kornera! Osijek – Rijeka 0:2 nakon prvog poluvremena.