CHINA CUP: Hrvatska na penale izgubila od Čilea, a „Bijeli“ Andrijašević zabio prekrasan pogodak!

Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je od Čilea u polufinalu China kupa nakon izvođenja jedanesteraca 2:5-11m (1:1)

Josip Mišić odigrao je cijelu utakmicu, Franko Andrijašević zamijenjen je u posljednjim trenucima susreta, dok je Andrej Prskalo utakmicu odgledao s klupe.

Čile je poveo pogotkom Vargasa u 36. minuti, a Livaković je održao Hrvatsku u igri s nekoliko sjajnih obrana.

Hrvatska je izjednačila u 76. minuti kada je Tudor lijepo ubacio, a Franko Andrijašević sjajnom reakcijom pospremio loptu u mrežu.

U završnici utakmice Josip Mišić našao se u izglednoj prilici, ali udarac je otišao pored vratnice.

Hrvatska će za treće mjesto na China kupu igrati u subotu protiv Kine.