POGLEDAJTE SAŽETAK UTAKMICE OSIJEK-RIJEKA Matjaž Kek: „Izuzetno važna pobjeda“

Kada je u pitanju gostovanje nogometaša Rijeke u Osijeku, onda ne može bez stresa u zadnjoj minuti

Nogometaši Rijeke pobijedili su Osijek 1:0 u utakmici 3. kola MAXtv Prve lige. Rijeka je u Gradskom vrtu prekinula niz od tri utakmice bez pobjede, a pogodak vrijedan tri gola postigao je Josip Mišić u 40. minuti.

Rijeka je odigrala odličnu utakmicu u Gradsku vrtu i propustila nekoliko prilika da već prije same završnice postigne drugi pogodak i riješi pitanje pobjednika.

– Izuzetno važna pobjeda, zaslužena jer imali smo izrazitije šanse. Osijek je izuzetno kvalitetna ekipa, imaju izuzetno pozitivnu atmosferu. Veliki kompliment igračima za ova tri boda, rekao je Matjaž Kek.